Strona główna Konsultacje SEO

Konsultacje SEO

Autor InClick

Prowadząc samodzielnie działania SEO, jeżeli zajmujesz się pozycjonowaniem strony www, niejednokrotnie trafiasz na problemy, które mogą okazać się trudne do przeskoczenia. Konsultacje SEO pozwalają na przeprowadzanie dyskusji związanych z pojawiającymi się problemami przy pozycjonowaniu stron ale również na zrozumienie mechanizmów, które są obecne w wyszukiwarce Google.

Dla kogo są konsultacje SEO?

Konsultacji SEO możesz potrzebować jeżeli:

 • utknąłeś w jakimś trudnym momencie i nie wiesz co zrobić dalej z pozycjonowaniem
 • pracujesz nad swoją stroną ale nie widzisz efektów w wynikach organicznych
 • masz wątpliwości związane ze strategią działań
 • twój serwis zaliczył spadek ruchu organicznego i szukasz przyczyny
 • linkowanie wewnętrzne, które wykonujesz nie przynosi efektów lub chcesz zweryfikować doświadczenia
 • dostałeś ofertę od innej agencji i nie umiesz jej zinterpretować
 • wykonujesz link building
 • przeprowadzasz audyt seo
 • współpracujesz z agencją i chcesz zweryfikować efektywność działań

Jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problem lub naprowadzić na rozwiązanie. Modyfikujemy też strategię działań pod kątem twojego biznesu. Może się np. okazać, że słowa kluczowe dobrane w strategii SEO nie są właściwe i nie przyniosą rezultatów. Skorzystać z konsultacji może każdy, niekoniecznie osoby, które są bezpośrednio zaangażowane w pozycjonowanie stron internetowych ale rownież np. członkowie zarządu, menadżerowie itd.

  Co jest potrzebne do przeprowadzenia konsultacji seo?

  Aby skutecznie przeprowadzić konsultacje potrzebne są następujące dane:

  • dostęp do Google Search Console aby zweryfikować poprawność indeksacji, sprawdzić ruch organiczny oraz słowa kluczowe, na które rankuje serwis
  • lista pytań przesłana mejlem, dzięki której możemy przygotować się do konsultacji

  W ramach konsultacji seo może być potrzeba przeprowadzić wstępny audyt, który pozwoli ocenić kondycję z zakresu technicznego seo.

  Jakie tematy możemy omówić na konsultacjach?

  W ramach konsultacji SEO możemy porozmawiać o:

  • technicznych aspektach SEO czyli przeanalizować to co znajduje się w Google Search Console
  • optymalizacji on site czyli o nagłówkach meta, treściach w serwisie, linkowaniu wewnętrznym
  • linkbuildingu
  • przeanalizować konkurencję np. na jakie słowa kluczowe wyświetla się ich serwis i dlaczego
  • weryfikacja działań SEO online wykonana na twojej stronie

  Oraz na wszelkie inne tematy, które CIe nurtują.

  Jak wyglądają konsultacje SEO?

  KOnsultacje SEO odbywają się online za pomocą dowolnej platformy w formie dyskusji. Zależne od potrzeb konsultacje SEO mogą wyglądać następująco:

  • przesyłasz do Mnie listę swoich pytań czy problemów
  • przeglądam przesłaną e-mail’em listę i określam na kiedy mogę być gotowy oraz dostaniesz ode Mnie propozycję terminu spotkania
  • potem pozostaje już tylko czekać na umówiony termin i rozmowę

  Przeprowadzane SEO konsultacje mogą być przez Ciebie nagrywane (po uprzedniej informacji), jednocześnie prezentuję też różne rozwiązania, przykłady lub fragmenty swoich prezentacji.

  Konsultacje SEO przeprowadzane są ze specjalistą z wieloletnim doświadczeniem.

  Paweł Gontarek – konsultant SEO

  Jaki jest koszt konsultacje SEO?

  Cena konsultacji SEO to 249 zł netto za 1 godzinę. Jeżeli przygotowanie się do spotkania wymaga przeprowadzenia dużych analiz pod kątem SEO informuję, że koszt konsultacji SEO będzie większy i należy doliczyć również czas na przygotowanie się do spotkania.

  Czas i miejsce spotkania ustalamy indywidualnie a wszelkie materiały są przekazywane po takim spotkaniu. W przypadku gdy konsultacja może dotyczyć moich klientów może się okazać, iż konsultacja nie odbędzie się.

  Możesz też wykupić pakiet godzin do wykorzystania przez miesiąc od momentu ich wykupienia. Godziny konsultacji po okresie miesiąca przepadają dlatego dobrze zastanów się jeśli chcesz wykupić większą ilość konsultacji. Takie pakiety konsultacji są przydatne gdy chcesz spotykać się regularnie i sukcesywnie korzystać z Naszego doświadczenia.

  Jeżeli jesteś zainteresowany konsultacjami seo skontaktuj się wypełniając formularz.

   Każda konsultacja to koszt 249 zł netto za godzinę. Jeśli liczba i skala problemów jest duża to informuję o tym, że przekracza to konsultacje.

   Napisz mejla opisując swój problem lub zadzwoń i skonsultuj sprawę przez telefon. Możesz tez od razu przesłać listę pytań i problemów to będę wiedział o czym rozmawiamy. W odpowiedzi prześlę Ci jak to będzie wyglądało. Konsultacji udzielam online przez różne platformy Zoom, Skype, Google Meet.

   Z konsultacji warto skorzystać np. przy projektowaniu serwisu, migracji, przebudowie. Można tez skonsultować umowę czy ofertę, którą się otrzymało.

   606 628 628