Strona główna Teksty dla branży prawniczej

Teksty dla branży prawniczej

Autor InClick

Chcesz prowadzić blog w branży prawniczej, ale brak czasu uniemożliwia regularne publikacje z zakresu prawa? Szukasz możliwości pozyskania na swój portal tekstów prawniczych o wysokiej jakości merytorycznej, które są pisane jasnym i zrozumiałym językiem? InClick przychodzi z pomocą!

Oferujemy teksty prawnicze na Twój blog, które nie tylko są zoptymalizowane pod kątem SEO, lecz także są wartościowe merytorycznie. Dzięki nim wzbogacisz swoją stronę internetową o wysokiej jakości teksty eksperckie i dodatkowy ruch, a potencjalni klienci będą wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalną kancelarią prawną. Dowiedz się, jak współpracujemy z branżą prawniczą w zakresie tworzenia contentu i treści.

  Teksty dla branży prawniczej

  Przygotowując teksty prawnicze zwracamy uwagę przede wszystkim na:

  Merytoryka

  Stawiamy na wysoką jakość merytoryczną oraz prostotę i zrozumienie tekstu

  SEO

  Optymalizujemy teksty prawnicze pod kątem SEO aby lepiej się pozycjonowały

  Kompleksowość

  Stawiamy na kompleksowe rozwiązania i opiekujemy się Twoim portalem od początku do końca

  Copywtiting prawniczy – korzyści

  Regularne publikowanie artykułów w poradniku lub na blogu pozwala osiągnąć doskonałe efekty w postaci:

  • zwiększenia ruchu organicznego z wyszukiwarki Google,
  • zbudowania marki eksperta w branży,
  • lepszej widoczności serwisu,
  • zwiększenia zysków w kancelarii dzięki większej liczbie zapytań.
  wyniki dla prowadzonej kampanii contentowej na blogu prawniczym

  Rozbudowując swój blog o dodatkowe treści, dbasz nie tylko o wysoką pozycję w wyszukiwarce, lecz także o swoją wizytówkę w sieci. Wyobraź sobie, że chcesz skorzystać z usług mechanika samochodowego w Twojej okolicy, jednak w ogóle nie znasz się na autach. Zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze i dodatkowych informacjach dotyczących usterek. Z czyjej obsługi skorzystasz szybciej? Wybierzesz mechanika, który na swojej stronie ma tylko numer telefonu i cennik, czy jednak fachowca wyjaśniającego najczęstsze przyczyny usterek na swoim blogu? Przekonaj się sam, że personal branding jest dziś bardzo ważny. Dzięki niemu nie tylko promujesz swoje usługi, lecz także budujesz zaufanie i wysoką pozycję eksperta w branży prawniczej.

  Teksty prawnicze – proces tworzenia

  Oferujemy indywidualne podejście do pisanych tekstów prawniczych. Na początku poprosimy Cię o wypełnienie briefu, w którym zapytamy m.in. o rodzaj treści, sposób narracji oraz inne elementy ułatwiające tworzenie artykułu. Następnie nasz copywriter zapozna się z planem, zrobi dokładny research i napisze tekst prawniczy zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Każdy nasz proces składa się z kilku kroków, zależnie od uzgodnionego wariantu obsługi:

  • teksty piszą wyspecjalizowani i starannie dobrani copywriterzy, niejednokrotnie związani z branżą prawniczą od wielu lat,
  • każdy tekst jest weryfikowany pod względem poprawności językowej, stylistyki i merytoryki,
  • przed publikacją dostajesz tekst w celu weryfikacji,
  • po akceptacji artykuł trafia na Twój portal.

  Zależy nam kompleksowej obsłudze klienta. Dlatego, gdy zamówisz treści u nas, możesz liczyć na stuprocentową satysfakcję. Jeśli nie spodoba Ci się tekst, możesz nam o tym powiedzieć, a my poprawimy tekst za Ciebie. Informacja zwrotna jest dla nas bardzo cenna, dlatego prosimy o weryfikację każdego artykułu po jego przesłaniu.

  Profesjonalny copywriting prawniczy – gwarancja satysfakcji

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że skuteczny marketing prawniczy musi opierać się na komunikacji, zaufaniu i profesjonalnym podejściu do tworzenia treści. Dlatego bardzo zależy nam na tym, aby Twoje teksty prawnicze były wysokiej jakości, pozbawione błędów oraz doskonale zoptymalizowane pod SEO. 

  W internecie na każdym kroku należy dbać o profesjonalne treści na stronach internetowych. To właśnie one kreują markę eksperta w branży oraz zapewniają klienta, że warto skorzystać z usług Twojej kancelarii prawnej. Dobre teksty to nie tylko treść z odpowiednimi frazami kluczowymi pod wyszukiwarkę Google. To również Twoja wizytówka, dzięki której zapewniasz klienta, że warto Ci zaufać. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza konsultacja, a podczas niej przedstawienie grupy docelowej odbiorców oraz tego, co chciałbyś przekazać na swoim blogu. Dzięki niej możemy stworzyć teksty prawnicze, z których będziesz zadowolony.

  Nie zwlekaj i już dziś zadbaj o swój blog! Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i przekonaj się, że warto promować usługi prawnicze w profesjonalny sposób.

  Skontaktuj się z nami i napisz co potrzebujesz:

   Aby zamówić teksty prawnicze po prostu wypełnij formularz, wypisz swoje potrzeby a My skontaktujemy się z Tobą.

   Tak, możemy poprowadzić Twoje bloga wykonując copywriting prawniczy. Każdy tekst może być przesyłany i weryfikowany przez Ciebie i dopiero potem będzie umieszczany na serwisie - kwestia ustalenia odpowiedniego procesu.

   Cennik tekstów prawniczych jest zależy od liczby, wielkości oraz tematyki, którą mamy dostarczyć. Każdy tekst piszemy z najwyższą starannością oraz merytoryką. Cena jednego tekstu na poradnik zaczyna się od 55 zł / 1000 zzs. Teksty specjalistyczne od 190 zł netto za tekst.

   Teksty piszą osoby, które mają doświadczenie w zakresie tworzenia tekstów prawniczych. Nierzadko są to również studenci studiów prawniczych.

   606 628 628