Strona główna Tworzenie stron WordPress

Tworzenie stron WordPress

Autor InClick

Oferujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych, opartych o CMS WordPress. Od indywidualnego projektu, przez stworzenie treści, wdrożenia, optymalizację, po pozycjonowanie w Google.

Profesjonalna strona www jest nieodłącznym elementem każdej firmy – zarówno działającej w przestrzeni internetowej, jak i stacjonarnie. Może pełnić funkcję wizytówki, informować o ofercie i bieżących działaniach przedsiębiorstwa, ale też być narzędziem sprzedaży, rezerwacji terminów, komunikacji z odbiorcami.

W zakresie naszych kompetencji jest tworzenie stron WordPress, dostosowanych do potrzeb firm z różnych branż, również sklepów e-commerce. Posiadamy bogate portfolio i z entuzjazmem podejmujemy się kolejnych wyzwań.

  Projektowanie stron WordPress

  Oferujemy projekty stron www wedle indywidualnych potrzeb firmy. Bazujemy na nowoczesnych szablonach, ale też tworzymy spersonalizowane projekty. W związku z tym, że w agencji specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych, przykładamy dużą wagę do tego, by strony były dobrze zoptymalizowane pod kątem wytycznych wyszukiwarki, ale też przyjazne z punktu widzenia użytkowników.

  Projektowanie stron WordPress przez naszych specjalistów dotyczy zarówno klasycznych stron www, jak i rozbudowanych platform czy sklepów internetowych. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia stron www dla wielu branż, m.in. odzieżowej, hotelarskiej, kosmetycznej, medycznej, budowlanej, transportowej, rozrywkowej czy prawniczej.

  Zajmujemy się także przeprojektowywaniem istniejących stron www. Jeśli Twoja obecna witryna wymaga zmian, unowocześnienia, optymalizacji, rozbudowy – możesz liczyć na naszą pomoc. Zadbamy o każdy szczegół, udzielimy cennych wskazówek na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, a przede wszystkim wdrożymy rozwiązania, dzięki którym Twoja strona będzie przejrzysta, atrakcyjna, dobrze zoptymalizowana, nowoczesna i pasująca do Twojego biznesu!

  Responsywna strona internetowa dla firmy

  Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom użytkowników internetu, dbamy o to, by strona internetowa była zaprojektowana w sposób responsywny. Dzięki temu będzie prawidłowo wyświetlać się i działać nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach mobilnych – tabletach czy smartfonach. Strona responsywna jest wygodna do przeglądania dla użytkowników, ale też jest lepiej postrzegana przez algorytmy wyszukiwarki, co wpływa na lepsze efekty pozycjonowania strony WWW.

  Tworzenie stron internetowych dla firm zawsze poprzedzamy dokładnym poznaniem potrzeb i oczekiwań Zlecającego. Uwzględniamy specyfikę branży i analizujemy to, co już jest – np. starą stronę www, logo i identyfikację wizualną, grafiki, treści. Następnie przygotowujemy dopasowany do wymogów projekt strony, który będzie serwował użytkownikom treści w przystępny sposób.

  Zadbamy o to, by strona spełniała swoje funkcje, czyli np. informowała o ofercie, prezentowała portfolio, umożliwiała skuteczną sprzedaż itd. Dołożymy wszelkich starań, by witryna była użyteczna, dobrze zoptymalizowana, poprawna pod kątem technicznym, a przy tym atrakcyjna, intuicyjna i responsywna.

  Sklep internetowy w WordPress

  Tworzenie stron internetowych dla firm to nie wszystko. Zajmujemy się także projektowaniem platform sprzedażowych i tworzeniem sklepów internetowych w WordPress. Platforma oferuje bardzo szeroki wachlarz rozwiązań, dzięki czemu bez trudu możemy dopasować efekt końcowy do Twoich oczekiwań – bez względu na to, czy będzie to niewielki sklep internetowy dla manufaktury, która ma w swojej ofercie tylko kilka produktów, jak i potężna platforma sprzedażowa z tysiącami pozycji w sprzedaży.

  Narzędzie WooCommerce czyni z platformy WordPress miejsce, w którym przedsiębiorcy mogą nie tylko stworzyć swoją wizytówkę w sieci, ale też rozbudować ją o miejsce sprzedaży produktów. Projektujemy sklepy internetowe WordPress, które są dopasowane do specyfiki branży, a przy tym łatwe w obsłudze z punktu widzenia przedsiębiorcy, jak i klienta.

  Dlaczego WordPress?

  WordPress jest platformą, która podbiła serca użytkowników na całym świecie. Pozwala na stworzenie w relatywnie krótkim czasie strony internetowej dla przedsiębiorstwa, która będzie odpowiadała jego indywidualnym potrzebom. A to wszystko dlatego, że WordPress jest niezwykle elastyczny, rozbudowany i oferuje szereg najróżniejszych rozwiązań czy wtyczek. Poza tym sama obsługa strony internetowej w systemie WordPress jest niezwykle łatwa, więc zarządzanie dobrze zaprojektowaną witryną nie sprawi nikomu większych trudności.

  O tym, jak uniwersalnym rozwiązaniem jest platforma, najlepiej świadczy fakt, że swoje witryny tworzą tam zarówno osoby początkujące, jak i agencje czy deweloperzy na każdym poziomie zaawansowania. Śmiało można stwierdzić, że WordPress stał się światowym standardem w kwestii tworzenia stron internetowych, które mają być wygodne w zarządzaniu przy częstych aktualizacjach.

  Jakie zalety ma WordPress?

  • WordPress opiera się na CMS, dzięki czemu podczas wprowadzania zmian nie ma konieczności ingerowania w kod
  • Intuicyjna obsługa pozwala na szybkie i wygodne zarządzanie serwisem
  • Stronę zbudowaną na WordPress można łatwo modydikować czy rozbudowywać, np. instalując wtyczki, dodając podstrony albo blog
  • WordPress nie tylko oferuje ogromną ilość gotowych, modyfikowalnych szablonów, ale też pozwala na wykorzystanie własnych
  • WordPress oferuje stały dostęp do bieżących aktualizacji, nowych funkcji i dodatków, które pozwolą na dostosowanie strony do aktualnych trendów i oczekiwań użytkowników
  • Wydajność witryny postawionej na WordPress jest wprost proporcjonalna do umiejętności dewelopera i znajomości dobrych praktyk – dobrze zaprojektowana strona z całą pewnością spełni oczekiwania wymagających użytkowników
  • Cały system można wykorzystywać za darmo, a deweloperzy i klienci zyskują szerokie, łatwo dostępne darmowe wsparcie techniczne

  Tworzenie stron WordPress cennik

  W agencji stawiamy na transparentne i profesjonalne działania. Nie ma jednego cennika dla projektowanych stron, ponieważ wychodzimy z założenia, że każda witryna powinna zostać dostosowana do indywidualnych wymagań danego biznesu.

  Jeśli więc chcesz poznać cennik tworzenia stron WordPress w agencji – skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a przygotujemy bezpłatną wycenę. Możemy jednak przyjąć, że minimalny budżet na stworzenie strony internetowej wynosi 9 tys. zł netto, a cena zbudowania sklepu internetowego rozpoczyna się od około 15 tys. zł netto.

  Prześlij nam informacje o tym, czego potrzebujesz i jakie masz oczekiwania, a przygotujemy ofertę. Śmiało odezwij się również do nas, jeśli masz inne pytania dotyczące naszej oferty. Skorzystaj z formularza kontaktowego, wyślij wiadomość e-mail lub zadzwoń. 

   606 628 628