Strona główna Pozycjonowanie sklepów Shoper

Pozycjonowanie sklepów Shoper

Autor InClick

Planujesz rozpocząć przygodę ze sprzedażą online albo zastanawiasz się nad tym, jak zwiększyć widoczność Twojego sklepu internetowego w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google? Zastanawiasz się, skąd pozyskiwać wartościowych ruch? Szczegółowo zaplanuj marketing firmy i przekonaj się, dlaczego warto postawić na pozycjonowanie sklepu Shoper!

Platforma Shoper – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Sklep na Shoper to nowe możliwości dla Twojego biznesu. Jeśli chcesz stworzyć e-commerce, który zachwyci klientów ciekawą i oryginalną szatą graficzną i będzie miał przy tym wszystkie niezbędne funkcjonalności, to postaw swój sklep na Shoperze!

Shoper umożliwia wybór jednego z trzech wariantów rozliczeniowych. Wysokość miesięcznego abonamentu uzależniona jest od Twoich potrzeb. W wersji standard możesz do sklepu dodać maksymalnie 50 000 produktów. To oferta idealna dla osób, które rozpoczynają przygodę z e-commerce. Jeśli zależy Ci na stworzeniu większego sklepu lub chcesz mieć w cenie backup i szybsze ładowanie stron, to wybierz pakiet Shopera Premium lub Enterprise.

Zalety platformy Shoper to m.in.:

 • ogromny wybór gotowych szablonów;
 • integracja z systemami szybkich płatności internetowych;
 • dwustronna integracja z Allegro;
 • stosunkowo niski abonament;
 • darmowy okres próbny;
 • intuicyjny interfejs;
 • łatwe dodawanie produktów do swojego sklepu internetowego;
 • dodatkowe funkcje rozszerzające funkcjonalność e-commerce;
 • wsparcie techniczne.

Pamiętaj, że wybór optymalnej platformy e-commerce to dopiero początek! Jeśli chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów, to działania SEO będą nieodłącznym elementem Twojej strategii marketingowej ukierunkowanej na zdobycie topowych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Planujesz rozpocząć pozycjonowanie sklepów internetowych Shoper? Zależy Ci na przejrzystej współpracy z doświadczoną agencją, która doskonale orientuje się w aktualnych trendach ze świata SEO? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc!

  SEO a sklep Shoper – zaplanuj skuteczną strategię!

  Od czego zacząć pozycjonowanie sklepu Shoper? Kluczem do sukcesu jest skuteczna strategia SEO! Wybierz słowa kluczowe do pozycjonowania. Zastanów się, czy warto koncentrować się tylko na najpopularniejszych frazach. Może się okazać, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania będzie trudna do osiągnięcia dla wyrażeń o największej konkurencyjności. W takiej sytuacji rozważ słowa kluczowe z długiego ogona.

  Kolejna kwestia to rozplanowanie konkretnych działań. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, dobrym pomysłem będzie audyt SEO. Dowiesz się z niego o problemach, które mogą uniemożliwiać skuteczne pozycjonowanie sklepu na Shoperze.

  Skuteczne pozycjonowanie sklepu Shoper – o tym musisz pamiętać!

  Skuteczne pozycjonowanie Shoper wymaga wdrożeniu wielu działań. Powinieneś zadbać nie tylko o unikalne tagi, przyjazne adresy URL, ustawienie prawidłowych przekierowań, stworzenie mapy witryny, lecz także o to, aby stworzyć przemyślane opisy produktów oraz zintegrować platformę z narzędziami od Google, np. z Google Search Console oraz Google Analytics.

  Nie zapominaj o rozbudowanej strategii content marketingowej! Wbudowany moduł umożliwia Ci stworzenie firmowego bloga, który będzie ważnym wsparciem podczas pozycjonowania sklepu online. Roboty Google doceniają wartościowe treści!

  Nie wiesz, od czego zacząć pozycjonowanie swojego sklepu internetowego? Zleć SEO w Shoper doświadczonej agencji!

  Optymalizacja sklepu na platformie Shoper – edycja meta title i meta description

  Optymalizację SEO platformy sprzedażowej warto rozpocząć od konfiguracji meta tagów. Meta title i meta description wyświetlają się użytkownikowi w wyszukiwarce. Pamiętaj o tym, aby sprawdzić, czy tagi są unikalne dla każdej podstrony. Uzupełnij je o frazy kluczowe powiązane z tematyką witryny. Zadbaj też o to, aby znaczniki były odpowiedniej długości. Jeśli będą zbyt długie, wówczas nie wyświetlą się w całości.

  Pozycjonowanie i optymalizacja Twojego sklepu Shoper

  Co jeszcze może korzystnie wpłynąć na pozycjonowanie? Z pewnością nie praktyki Black Hat SEO. Zapomnij o upychaniu na siłę słów kluczowych w publikowanych treściach. Nie zdobywaj przypadkowych linków wątpliwej jakości. Postaw na skuteczną optymalizację Shoper. Zadbaj o atrakcyjność treści, wstaw grafiki przyciągające uwagę użytkownika i pamiętaj, aby do każdej z nich dodać tekst alternatywny – to dzięki niemu roboty Google będą wiedziały, co znajduje się na obrazku.

  Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie sklepu Shoper agencji SEO?

  Chcesz zwiększyć sprzedaż i obserwować jak rosną Twoje zyski? Zleć pozycjonowanie Shoper agencji z wieloletnim doświadczeniem. Nie ryzykuj podejmowania działań na własną rękę – w efekcie możesz stracić czas i pieniądze.

  Pozycjonowanie sklepu internetowego to wielowymiarowe i długofalowe działania. Zaplanowanie i wdrożenie optymalnej strategii ukierunkowanej na realizację założonych celów biznesowych wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Rozbudowa zdywersyfikowanych linków z wartościowych źródeł, rozbudowana strategia contentmarketingowa i optymalizacja techniczna każdej podstrony to zaledwie kilka działań, o których należy pomyśleć. Współpraca z agencją SEO to solidny fundament, na którym warto oprzeć pozycjonowanie sklepu na platformie Shoper.

  Zależy Ci na wzroście rozpoznawalności marki? Chcesz dotrzeć z ofertą do nowych klientów? Wzrost konwersji to dla Ciebie priorytet? Poznaj naszą ofertę i rozpocznij z nami pozycjonowanie stron internetowych!

   606 628 628