Strona główna Szkolenia SEO

Szkolenia SEO

Autor InClick

Szkolenia SEO – dowiedz się, jak pokonać konkurencję w organicznych wynikach wyszukiwania

Szkolenia SEO to oferta dla każdego, kto chce wziąć we własne ręce proces pozycjonowania strony lub sklepu internetowego w wyszukiwarce Google. Konkurencja w sieci rośnie z każdym dniem i coraz trudniej jest znaleźć się na podium wyników wyszukiwania. Oferujemy szkolenia SEO dla sklepów internetowych i stron www, dzięki którym zdobędziesz kompleksową wiedzę o pozycjonowaniu i optymalizacji serwisów internetowych.

Co to są szkolenia SEO?

Szkolenie SEO to kurs pozycjonowania i optymalizacji stron i sklepów internetowych. To szansa na zdobycie wiedzy, która odpowiednio wykorzystana w praktyce, pozwoli wzmocnić pozycję serwisów w sieci. Jeśli zastanawiasz nad tym, jak wyprzedzić konkurencję w walce o klientów, to szkolenia SEO dla e-commerce są jednym z obowiązkowych elementów strategii biznesowej.

  Co obejmują szkolenia SEO?

  Podczas szkolenia SEO nasi kursanci otrzymują nie tylko aktualną wiedzę o najlepszych praktykach związanych z procesem pozycjonowania i optymalizacji serwisów internetowych, lecz także nabywają praktyczne umiejętności niezbędne do wdrożenia w życie przygotowanej strategii SEO.

  Program kursu dostosowywany jest do potrzeb uczestników szkolenia SEO. Może on obejmować takie elementy jak np.:

  • charakterystykę najważniejszych narzędzi niezbędnych przy optymalizacji i pozycjonowaniu serwisu internetowego;
  • przygotowywanie audytu SEO;
  • tworzenie strategii pozycjonowania i optymalizacji;
  • wyszczególnienie korzyści płynących z działań SEO;
  • przegląd najważniejszych zmian w algorytmach wyszukiwarki;
  • analizę i dobór słów kluczowych z potencjałem;
  • optymalizację serwisu z uwzględnieniem elementów on-site i off-site;
  • zasady przygotowywania contentu na potrzeby branży e-commerce.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania i przekażemy szczegółowe informacje dotyczące szkoleń SEO.

  Do kogo skierowane są szkolenia SEO?

  Szkolenia SEO to propozycja, która skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z obszaru optymalizacji i pozycjonowania stron www i sklepów internetowych. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno przedstawiciele e-commerce, blogerzy, właściciele firm usługowych, marketerzy, a także webmasterzy, jak i programiści, którym zależy na tworzeniu serwisów zoptymalizowanych pod kątem wytycznych Google, a przy tym przyjaznych użytkownikowi.

  Jeśli zastanawiasz nad tym:

  • Jak działa wyszukiwarka Google?
  • Jak przygotować szczegółowy audyt SEO?
  • Co to jest pozycjonowanie long tail?
  • Czy ważniejsza jest ilość, czy jakość linków prowadzących do serwisu?
  • Kiedy zdecydować się na pozycjonowanie lokalne?

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu SEO, podczas którego otrzymasz sporą dawkę praktycznej wiedzy i znajdziesz odpowiedzi na każde nurtujące pytanie.

  Prowadzący szkolenia SEO – Paweł Gontarek

  Szkolenie SEO dla e-commerce, sklepów internetowych

  Jeżeli zastanawiasz się nad zgłębieniem tajników dotyczących skutecznej promocji sklepu internetowego w wynikach organicznych to mam dla Ciebie świetną informację – taki kurs dedykowany mogę stworzyć dla Twojego sklepu internetowego i pojawić się u Ciebie w firmie i przeszkolić wszystkich, którzy są zainteresowani SEO.

  Kurs dedykowany jest dla właścicieli sklepów internetowych w wersji dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Tak więc jeśli nie chcesz skorzystać ze standardowego kursu, zapytaj o dedykowane szkolenie SEO dla Twojego sklepu internetowego. W tym celu skorzystaj z formularza poniżej.

  Indywidualne szkolenia SEO

  Istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnego szkolenia. W tym celu należy skontaktować się i przedstawić następujące informacje:

  • poziom szkolenia jakim jesteś zainteresowana/y
  • ile dni chcesz się szkolić i gdzie
  • tematy, które potrzebujesz poznać
  • lista stron, które chcesz na szkoleniu omówić

  Najlepsze efekty przynosi szkolenie dedykowane z wykonanymi audytami oraz określoną strategią SEO, które jest przeprowadzane u Ciebie.

  Szkolenie z audytu SEO

  Wybierając możliwość przeszkolenia z przeprowadzania audytów SEO należy wziąć pod uwagę iż do tego typu spotkania należy przygotować się jak do indywidualnego szkolenia. Dodatkowo, bezwzględnie, należy zapoznać się z ebookiem, który jest punktem wyjścia do przeprowadzenia kursu SEO. Ebooka znajdziesz tutaj.

  Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu SEO?

  Szkolenia SEO oznacza szereg korzyści. Weź udział w kursie, a zdobędziesz wiedzę niezbędną do samodzielnej optymalizacji i pozycjonowania serwisu internetowego. To realna szansa na ograniczenie wydatków związanych z outsourcingiem usług SEO.

  Kompleksowe szkolenia SEO dla e-commerce i przedstawicieli branży usługowej to także sposób na dywersyfikację strategii marketingu internetowego. Pozycjonowanie i optymalizacja to, obok kampanii linków sponsorowanych, skuteczne narzędzie umożliwiające pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie widoczności serwisu w sieci.

  Walka o kluczowe pozycje serwisu w rankingu organicznych wyników wyszukiwania jest coraz bardziej zaciekła. Jak w takiej sytuacji pokonać konkurencję? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas szkolenia SEO

  Szkolenia SEO – cennik. Od czego zależą ceny szkoleń e-commerce?

  Oferujemy różne modele szkolenia SEO. Cennik uzależniony jest od wybranego wariantu. Możesz zdecydować się m.in. na kursy pozycjonowania i optymalizacji prowadzone stacjonarnie, jak i na szkolenia SEO on-line. Na ostateczną cenę kursu składa się również zakres szkolenia (czy jest to kurs ogólny, wprowadzający, czy np. są to szkolenia SEO dla sklepów internetowych) oraz czas jego trwania.

  Cena kursu SEO stacjonarnego ogólnego:

  • od 2400 zł netto (na terenie Warszawy)
  • od 3400 zł netto (poza Warszawą)

  Cena kursu SEO dedykowanego:

  • od 3900 zł netto (szkolenie połączone z audytem – tylko u klienta)

  Napisz do nas – w odpowiedzi na zapytanie ofertowe prześlemy bezpłatną wycenę szkolenia SEO.

   Szkolenie SEO jest dla każdego, które chce prowadzić działania SEO lub już je prowadzi . Uwzględniają one poziom wiedzy wszystkich uczestników.

   Szkolenia przeprowadzane są w formie stacjonarnej lub online. Najlepsze efekty daje szkolenie dedykowane u klienta.

   Tak - prowadzę szkolenia 1-2 dniowe dla zespołów przygotowując ich do samodzielnego prowadzenia działań SEO.

   Każde szkolenie prowadzone jest na przykładach i uwzględnia ono zarówno teorię jak i omawiana jest bardzo szeroko praktyka oraz zastosowane rozwiązania na analizowanych stronach www.