Strona główna Szkolenia SEO

Szkolenia SEO

Autor InClick

Szkolenia SEO – dowiedz się, jak pokonać konkurencję w organicznych wynikach wyszukiwania

Szkolenia SEO to oferta dla każdego, kto chce wziąć we własne ręce proces pozycjonowania strony lub sklepu internetowego w wyszukiwarce Google. Konkurencja w sieci rośnie z każdym dniem i coraz trudniej jest znaleźć się na podium wyników wyszukiwania. Oferujemy szkolenia SEO dla sklepów internetowych i stron www, dzięki którym zdobędziesz kompleksową wiedzę o pozycjonowaniu i optymalizacji serwisów internetowych.

Co to są szkolenia SEO?

Szkolenie SEO to kurs pozycjonowania i optymalizacji stron i sklepów internetowych. To szansa na zdobycie wiedzy, która odpowiednio wykorzystana w praktyce, pozwoli wzmocnić pozycję serwisów w sieci. Jeśli zastanawiasz nad tym, jak wyprzedzić konkurencję w walce o klientów, to szkolenia SEO dla e-commerce są jednym z obowiązkowych elementów strategii biznesowej.

  Co obejmują szkolenia SEO?

  Podczas szkolenia SEO nasi kursanci otrzymują nie tylko aktualną wiedzę o najlepszych praktykach związanych z procesem pozycjonowania i optymalizacji serwisów internetowych, lecz także nabywają praktyczne umiejętności niezbędne do wdrożenia w życie przygotowanej strategii SEO.

  Program kursu dostosowywany jest do potrzeb uczestników szkolenia SEO. Może on obejmować takie elementy jak np.:

  • charakterystykę najważniejszych narzędzi niezbędnych przy optymalizacji i pozycjonowaniu serwisu internetowego;
  • przygotowywanie audytu SEO;
  • tworzenie strategii pozycjonowania i optymalizacji;
  • wyszczególnienie korzyści płynących z działań SEO;
  • przegląd najważniejszych zmian w algorytmach wyszukiwarki;
  • analizę i dobór słów kluczowych z potencjałem;
  • optymalizację serwisu z uwzględnieniem elementów on-site i off-site;
  • zasady przygotowywania contentu na potrzeby branży e-commerce.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania i przekażemy szczegółowe informacje dotyczące szkoleń SEO.

  Do kogo skierowane są szkolenia SEO?

  Szkolenia SEO to propozycja, która skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z obszaru optymalizacji i pozycjonowania stron www i sklepów internetowych. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno przedstawiciele e-commerce, blogerzy, właściciele firm usługowych, marketerzy, a także webmasterzy, jak i programiści, którym zależy na tworzeniu serwisów zoptymalizowanych pod kątem wytycznych Google, a przy tym przyjaznych użytkownikowi.

  Jeśli zastanawiasz nad tym:

  • Jak działa wyszukiwarka Google?
  • Jak przygotować szczegółowy audyt SEO?
  • Co to jest pozycjonowanie long tail?
  • Czy ważniejsza jest ilość, czy jakość linków prowadzących do serwisu?
  • Kiedy zdecydować się na pozycjonowanie lokalne?

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu SEO, podczas którego otrzymasz sporą dawkę praktycznej wiedzy i znajdziesz odpowiedzi na każde nurtujące pytanie.

  Prowadzący szkolenia SEO – Paweł Gontarek

  Szkolenie SEO dla e-commerce, sklepów internetowych oraz firm

  Jeżeli zastanawiasz się nad zgłębieniem tajników dotyczących skutecznej promocji sklepu internetowego w wynikach organicznych to mam dla Ciebie świetną informację – taki kurs dedykowany mogę stworzyć dla Twojego sklepu internetowego i pojawić się u Ciebie w firmie i przeszkolić wszystkich, którzy są zainteresowani SEO.

  Kurs dedykowany jest dla właścicieli sklepów internetowych w wersji dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Tak więc jeśli nie chcesz skorzystać ze standardowego kursu, zapytaj o dedykowane szkolenie SEO dla Twojego sklepu internetowego. W tym celu skorzystaj z formularza poniżej.

  Indywidualne szkolenia SEO dla firm

  Istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnego szkolenia. W tym celu należy skontaktować się i przedstawić następujące informacje:

  • poziom szkolenia jakim jesteś zainteresowana/y
  • ile dni chcesz się szkolić i gdzie
  • tematy, które potrzebujesz poznać
  • lista stron, które chcesz na szkoleniu omówić

  Najlepsze efekty przynosi szkolenie dedykowane z wykonanymi audytami oraz określoną strategią SEO, które jest przeprowadzane u Ciebie.

  Szkolenie z audytu SEO

  Wybierając możliwość przeszkolenia z przeprowadzania audytów SEO należy wziąć pod uwagę, że do tego typu spotkania należy przygotować się jak do indywidualnego szkolenia. Dodatkowo proszę zapoznać się z ebookiem, który jest punktem wyjścia do przeprowadzenia kursu SEO. Ebooka znajdziesz tutaj.

  Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu SEO?

  Szkolenie SEO oznacza szereg korzyści. Weź udział w kursie, a zdobędziesz wiedzę niezbędną do samodzielnej optymalizacji i pozycjonowania serwisu internetowego. To realna szansa na ograniczenie wydatków związanych z outsourcingiem usług SEO.

  Kompleksowe szkolenia SEO dla e-commerce, firm oraz przedstawicieli branży usługowej to sposób na dywersyfikację strategii marketingu internetowego. Pozycjonowanie i optymalizacja to, obok kampanii linków sponsorowanych, skuteczne narzędzie umożliwiające pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie widoczności serwisu w sieci.

  Walka o kluczowe pozycje serwisu w rankingu organicznych wyników wyszukiwania jest coraz bardziej zaciekła. Jak w takiej sytuacji pokonać konkurencję? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas szkolenia SEO

  Szkolenia SEO – cennik. Od czego zależą ceny szkoleń e-commerce oraz firm?

  Oferujemy różne modele szkolenia SEO. Cennik uzależniony jest od wybranego wariantu. Możesz zdecydować się m.in. na kursy pozycjonowania i optymalizacji prowadzone stacjonarnie, jak i na szkolenia SEO on-line.

  Na ostateczną cenę kursu składa się:

  • zakres szkolenia – czy jest to kurs ogólny, podstawowy, czy np. są to szkolenia SEO dla sklepów internetowych)
  • czas jego trwania

  Cena kursu SEO stacjonarnego ogólnego:

  • od 3900 zł netto*

  Cena kursu SEO dedykowanego (z analizą konkurencji):

  • od 5900 zł netto* (szkolenie połączone z audytem – tylko u klienta)

  * Do cen należy doliczyć koszty dojazdu.

  Napisz do nas – w odpowiedzi na zapytanie ofertowe prześlemy bezpłatną wycenę szkolenia SEO.

   Szkolenie SEO jest dla każdego, które chce prowadzić działania SEO lub już je prowadzi . Uwzględniają one poziom wiedzy wszystkich uczestników.

   Szkolenia przeprowadzane są w formie stacjonarnej lub online. Najlepsze efekty daje szkolenie dedykowane u klienta.

   Tak - prowadzę szkolenia 1-2 dniowe dla zespołów przygotowując ich do samodzielnego prowadzenia działań SEO.

   Każde szkolenie prowadzone jest na przykładach i uwzględnia ono zarówno teorię jak i omawiana jest bardzo szeroko praktyka oraz zastosowane rozwiązania na analizowanych stronach www.

   606 628 628